Делай деньги!
Главная | Регистрация | Вход

Индексация сайта


17 способів прискорити індексацію сайту


Як прискорити індексацію сайту? – це питання часто можна побачити на форумах вебмайстрів. Я вирішив опублікувати 17 мені відомих способів. Якщо ви знаєте ще якісь методи – сповістіть публіку в коментарях.

Як прискорити індексацію сайту – безкоштовні способи:

1. Створіть карту сайту для Google (sitemap) у форматі xml. Для створення html і xml карт для свого сайту скористайтеся онлайн-генератором XML-Sitemaps.com, який безкоштовно обробляє до 500 сторінок. Після створення зберігаєте sitemap в корені свого сайту в форматі xml. Для того, щоб згодувати xml-карту пошуковій системі Google, потрібно зареєструватись у сервісі Google Webmaster, і потім у меню Sitemap додати посилання на вашу xml-карту. За моїми спостереженнями, після додавання sitemap в Google робот цієї пошукової системи починає частіше заглядати на ваш сайт і краще його індексувати. Крім того, сервіс Google для веб-майстрів пропонує багато корисних опцій.

2. Створіть html карту сайту в один клік від головної сторінки, на якій знаходяться посилання на всі сторінки вашого сайту. Якщо посилань дуже багато, то розбийте карту сайту на кілька сторінок. Додайте посилання на карту сайту на всіх сторінках.

3. Зареєструйтесь в сервісі Яндекс.Вебмастер і додайте свій сайт, що дозволить відстежувати індексацію сторінок сайту Яндексом, а також користуватися іншими корисними функціями.

4. Реєстрація в каталогах – якщо ви ще не реєстрували сайт в каталогах, то раджу зробити це. Можна реєструвати сайт вручну. Шукати каталоги можна, набравши запит "каталог сайтів” в будь-якій пошуковій системі. Це дуже довгий і трудомісткий процес. Можна купити програму Allsubmitter з базами каталогів, яка значно полегшує реєстрацію в каталогах. Можна замовити прогін по каталогах на форумах для вебмайстрів. Можна використовувати спеціальні сервіси реєстрації в каталогах:
1ps.ru
autoreg.ru

5. Організуйте RSS-трансляцію матеріалів з вашого сайту і зареєструйте вашу RSS-стрічку в RSS-каталогах. Це дозволяє публікувати анонси ваших матеріалів на інших сайтах.
Feedburner.com
LiveRSS.ru
Newsread.ru
Rssreader.ru
Plazoo.com

6. Напишіть статтю (а краще декілька) і опублікуйте її в каталогах статей. Щоб знайти каталоги статей, просто наберіть "каталог статей” або "додати статтю” в будь-якому пошуковику. У статті розмістіть 2-4 посилання на головну сторінку вашого сайту або на внутрішні сторінки.

7. Грамотна внутрішня перелінковка дуже важлива для прискорення індексації сайту. Усі сторінки повинні мати 1-2 посилання на головну. Продублюйте меню. Наприклад, якщо у вас горизонтальне меню у верхній частині сайту, то продублюйте його в нижній частині. Зробіть додаткові посилання на основні розділи меню на всіх сторінках сайту.

Додайте список із найпопулярніших матеріалів сайту (наприклад, в Wordpress це вирішується плагіном Most Popular), а також список останніх записів. В кінці кожної статті зробіть кілька посилань на подібні матеріали. Крім покращення індексації, це збільшить кількість сторінок на вашому сайті (якщо у вас стоїть Wordpress, то скористайтеся плагіном Related Articles). Намагайтеся в тексті кожної сторінки посилатись 1-2 рази на інші статті вашого сайту.

8. Правило трьох кліків. Зробіть на сайті так, щоб будь-яка сторінка вашого сайту була доступна не далі, ніж у 3 кліки від головної.

9. Намагайтеся не робити випадаюче меню на скриптах і flash, це ускладнює індексацію сайту пошуковими системами.

10. Додайте сайт у форми додавання пошукових систем:
Додати сайт в Яндекс
Додати сайт в Google
Додати сайт в Рамблер
Додати сайт в Bing

11. Додайте сайт у рейтинги:
Додати сайт у Рамблер Топ 100
Додати сайт у Рейтинг Mail.ru

12. Додайте сайт у соціальні закладки. Великий плюс соціальних закладок в тому, що в них можна додавати внутрішні сторінки сайту. У кожному сервісі необхідно зареєструватися.
memori.ru
moemesto.ru
bobrdobr.ru
myscoop.ru
mister-wong.ru
100zakladok.ru

Для полегшення додавання сторінок сайту в соціальні закладки скористайтеся сервісом SEndez.ru, а також встановіть кнопки додавання до закладок в кінці кожної статті вашого сайту від сервісу ОднаКнопка або ін. Це дозволить вашим відвідувачам самостійно додавати ваші статті, які їм сподобалися, в свої соціальні закладки.

13. Напишіть цікаву статтю на вашому сайті, і розмістіть її в сервіси соціальних новин. У кожному сервісі необхідно зареєструватися.
news2.ru
smi2.ru
newsgrad.com
newsland.ru
vaau.ru
fano.ru
nov.osti.info

14. Намагайтеся уникати зон .info та .org при реєстрації домену, тому що буває, що Яндекс погано їх індексує.

Як прискорити індексацію сайту – платні варіанти:

15. Купуйте посилань на головну або внутрішні сторінки свого сайту на біржах посилань Sape, Xap або ін.. Це дуже ефективний спосіб. Щоб отримати максимальний ефект, рекомендую купувати посилання з сайтів, розміщених в Яндекс.Каталозі (для Яндекса) і в Dmoz (для Google). Швидше за все індексуються посилання з головних сторінок сайтів. Чим вищі показники тИЦ і Google PageRank на куплених сайтах, тим краще. Щоб уникнути непорозумінь рекомендую вручну переглядати сайти, на яких ви купили посилання.

16. Напишіть статтю з посиланнями на свій сайт і опублікуйте її на біржі статей Liex. Плюс цього варіанта в тому, що можна швидко знайти масу сайтів і розмістити на них статтю.

17. Напишіть і розмістіть статті на сайтах схожої тематики. Знайти сайти, які готові розмістити ваші статті (за $), можна на спеціалізованих форумах. Плюс цього варіанта в тому, ви платите за розміщення статті один раз.

Форма входа

Поиск

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

  Locations of visitors to this page

 

Copyright MyCorp © 2021 | Бесплатный хостинг uCoz